تولید فیلم و تیزر تبلیغاتی تولید فیلم و تیزر صنعتی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی موشن گرافیک و انیمیشن سه بعدی ساخت فیلم آموزشی تیزرهای تبلیغاتی تولید محتوا و رسانه های اجتماعی طراحی و چاپ گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک شکلی از ارتباط است که از رنگ ها، اشکال، تصاویر و کلمات برای ایجاد محتوای بصری استفاده می کند که ما را به اشکال مختلف احاطه کرده است – یعنی رسانه های چاپی و دیجیتال. طرح‌های موثر اطلاعات را به گونه‌ای به اشتراک می‌گذارند که الهام‌بخش و آگاه‌کننده مصرف‌کنندگان باشد و آن را به عنصری حیاتی برای موفقیت هر کسب‌وکاری تبدیل کند. طراحان گرافیک برای پروژه های مختلف مانند وب سایت ها، تبلیغات چاپی، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر تصاویری ایجاد می کنند. آنها هنر و فناوری را برای توسعه تصاویر و طرح‌بندی برای تصاویر محصول، لوگوها، وب‌سایت‌ها، مجلات، تبلیغات ترکیب می‌کنند. طراحی گرافیک شاخه ای میان رشته ای از طراحی و هنرهای زیبا است.

طراحی گرافیک یک زمینه همه کاره است که فرصت های متعددی را برای بیان خلاقانه و حل مسئله ارائه می دهد. در اینجا برخی از کارهایی که می توانید با طراحی گرافیک انجام دهید آورده شده است:

تبلیغات: طراحی گرافیکی نقش مهمی در ایجاد تبلیغات بصری جذاب دارد که محصولات و خدمات را تبلیغ می کند.

طراحی وب سایت: طراحان گرافیک در ایجاد صفحات وب، گرافیک، منوهای ناوبری و سایر عناصری که یک وب سایت را تشکیل می دهند کمک می کنند.

برندسازی: طراحی گرافیکی به کسب و کارها کمک می کند تا هویت خود را با ایجاد آرم، طرح های رنگی و سایر عناصر بصری که نشان دهنده برند آنها هستند، توسعه دهند.

مواد بازاریابی: طراحان گرافیک برای مواد بازاریابی مانند بروشورها، بروشورها، پوسترها و بنرها تصاویر بصری ایجاد می کنند.

طراحی بسته بندی: طراحان گرافیک به طراحی بسته بندی محصول کمک می کنند و آن را از نظر بصری جذاب و آموزنده می کنند.

طراحی انتشارات: طراحان گرافیک روی صفحه آرایی و طراحی کتاب ها، مجلات، روزنامه ها و سایر نشریات کار می کنند.

اینفوگرافیک: طراحان گرافیک از مهارت های خود برای ارائه اطلاعات پیچیده در قالب بصری جذاب و قابل درک استفاده می کنند.

طراحی رابط کاربری (UI): طراحان گرافیک با طراحان تجربه کاربری (UX) برای ایجاد رابط های بصری و بصری دلپذیر برای وب سایت ها و برنامه ها همکاری می کنند.

طراحی کاتالوگ / کاتالوگ دیجیتال / طراحی بروشور / پوشه / کیف دستی / ست اداری / مجله و نشریات / دفتر / کتاب / کتاب برند / عکاسی صنعتی / کمپین تبلیغاتی / طراحی لوگو / پوستر / کارت ویزیت و موارد دیگر.

طراحی و ساخت انیمیشن های سه بعدی و ایزومتریک و موشن گرافیک

حرکت جسورانه در استراتژی تبلیغاتی شما

زمانی که ساخت فیلم یا فیلم امکان پذیر نیست، ساخت موشن گرافیک یا انیمیشن می تواند گزینه مناسبی باشد.

الهام بخش و تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان خود. ما موشن گرافیک مقرون به صرفه در نشانه تولید می کنیم.
موشن گرافیک و انیمیشن یکی از ترندهای چند سال گذشته در صنعت تبلیغات ویدیویی بود. ویدئویی رنگارنگ که با زبانی دوستانه و آشنا با مخاطب ارتباط برقرار می کند. اما امروز مانند گذشته مورد استقبال قرار نمی گیرد.

مشتریان ما