تولید فیلم و تیزر تبلیغاتی تولید فیلم و تیزر صنعتی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی موشن گرافیک و انیمیشن سه بعدی ساخت فیلم آموزشی تیزرهای تبلیغاتی تولید محتوا و رسانه های اجتماعی طراحی و چاپ گرافیک

تولید فیلم صنعتی و تجاری

با ساخت فیلم صنعتی قدرت و دقت را در تولید و صنعت نشان دهید
با ساختن ویدیوهای تبلیغاتی، هویت برند سازمان خود را تقویت کنید

تولید فیلم صنعتی با استانداردهای کیفی *NYFA در استودیوهای تخصصی اقتصاد پیشرو

فیلم و فیلم صنعتی و تبلیغاتی قدرتمندترین رسانه برای نشان دادن قدرت و دقت شما در تولید است. محتوای فیلم و ویدیوی منسجم و خلاقانه باعث ایجاد تعامل، افزایش دید برند، فرصت‌های فروش و جذب استعداد می‌شود.

ما داستان برند و سازمان شما را با ساختن یک (یا چند) فیلم جذاب بازگو می کنیم و مطمئن می شویم که در تمام لحظات خلاقانه، هدفمند، معنادار و قدرتمند باشد. محتوای خوب جلب توجه می کند. محتوای عالی تخیل را تسخیر می کند.

تولید تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی

با ساخت یک تیزر تبلیغاتی سر و صدا کنید!
تولید فیلم صنعتی با استانداردهای کیفی *NYFA در نشانه
چه یک محتوای ویدئویی کوتاه و فشرده باشد و چه یک تبلیغ و تیزر تمام عیار! چه برای استفاده در شبکه های اجتماعی باشد و چه برای پخش تلویزیونی! همه چیز از اینجا شروع می شود.
ما در نشانه به شما کمک می کنیم تا بهترین ویدیوها و تیزرهای تبلیغاتی را برای معرفی خدمات و محصولات خود داشته باشید.

عکاسی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محیط های صنعتی و پروژه های ساختمانی عکاسی

گاهی اوقات، برای قرار دادن محصولات خود در کاتالوگ ها یا فروشگاه های آنلاین، باید از محصولاتی با زمینه سفید یا سیاه عکس بگیرید. گاهی لازم است عکس های بسیار جذاب و باکیفیتی از کارخانه یا سازمان خود داشته باشید. در تمامی این موارد در نکسینل در کنار شما خواهیم بود.

تولید فیلم و فیلم آموزشی برای سازمان ها تولید دوره های آموزشی آنلاین

ما در نشانه به شما کمک می کنیم تا بهترین فیلم های آموزشی را تولید کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

ساخت یک فیلم آموزشی یا تهیه یک دوره آموزشی آنلاین استراتژی جدیدی برای شرکت ها و سازمان ها برای آموزش کارکنان است.

فرقی نمی کند شما یک مدرس بورس و بازار سرمایه باشید که قصد تهیه دوره های آموزشی و فروش آنلاین آنها را دارید یا یک سازمان و شرکت صنعتی که نیاز به تهیه فیلم های آموزشی استاندارد برای آموزش کارکنان و تیم های جدید خود دارد.

در هر صورت شما به یک تیم مجرب تولید ویدیو نیاز دارید که دوره های آموزشی ویدیویی مورد نظر شما را در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت آماده کنند. نشانه شریک شما در این مسیر هیجان انگیز خواهد بود.

NYFA: آکادمی فیلم نیویورک – www.nyfa.edu *

مشتریان ما