Uncategorized @fa

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی همیشه یکی از ابزارهای بازاریابی بسیار مهم برای شرکت هایی بوده است که اغلب از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. به خصوص در ماه های بهمن و اسفند، با فرا رسیدن سال جدید، همه شرکت ها هویت سازمان یا موسسه خود را با چنین مطالب بازاریابی و تبلیغاتی به مشتریان خود نشان می دهند. شرکت هایی که با طراحی لوگو و تبلیغات بصری خود با یکدیگر رقابت می کنند می توانند با ایده های های خاص خود اطلاعات لازم در مورد تبلیغات و بازاریابی جدید شرکت خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.


کاربرد تقویم رومیزی اختصاصی


تقویم رومیزی اختصاصی یکی از نمونه های پرفروش و پرطرفدار در بین پکیج های تبلیغاتی ایام عیو است که کاربران و صاحبان کسب و کار به مشتریان و مهمانان خود هدیه می دهند. این محصول چاپی که اواخر سال برای شرکت ها به یک روال تبدیل شده، اکنون برای افراد معنای بسیار متفاوتی پیدا کرده است. در مجموعه های تبلیغاتی هرساله طرح های خاص و جدیدی ارائه و تولید می کنند. انواع مختلفی از طرح ها به نام طرح های شخصی سازی شده نیز وجود دارد که روزهای مهم را نیز می توانید با تصاویر عزیزانتان مشخص می کند.
مردم چنین محصولاتی را می خرند تا سورپرایز خوبی را به عزیزان خود ارائه دهند. اگر با اهداف فردی یا برای فعالیت های بازاریابی و تبلیغات کسب و کار و یا شرکت خود می خواهید این محصولات را تهیه کنید، می توانید با مشاهده انواع موجود تقویم رومیزی در مجموعه نشانه ایده بگیرید. علاوه بر این نمونه، انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی تولید می شود، از تقویم دیواری گرفته تا تقویم رومیزی.


انتخاب و خرید تقویم رومیزی


در چرخه های سریع دنیای تجارت و شلوغی زندگی روزمره، مدیریت موثر زمان بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. در این مرحله، تقویم رومیزی اختصاصی به شما چشمک می زند. این محصول ویژه با ارائه یک راه حل کاربردی و زیبایی شناختی، لمس ظریفی را به میزکار شما می بخشد و در عین حال به شما کمک می کند زمان خود را به موثرترین روش برنامه ریزی کنید.
تقویم های اختصاصی به لطف اندازه جمع و جور و طراحی مثلثی، به راحتی می توانند حتی در فضاهای محدود میز کار استفاده شوند. این یک ابزار ایده آل برای اطمینان از نظم و برنامه ریزی هم در محل کار و هم در خانه است که به عنوان هدیه تبلیغاتی واقعا پرکاربرد است. به راحتی قابل مشاهده بودن اسن محصول از هر زاویه به شما کمک می کند تا با اطمینان از فراموش نکردن برند شما و حتی تاریخ های مهم، به طور موثر استفاده شود.

شما برای سفارش طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی می توانید طرح های موجود را به سادگی با تغییر طرح و رنگ خریداری کنید یا در صورت تمایل می توانید تمام ویژگی های داخلی و خارجی را به صورت سفارشی طراحی کنید. بنابراین، می توان با ارائه تقویم سال نو به مهمانان و مشتریان خود، فرا رسیدن سال جدید را جشن بگیرید. هنگام سفارش این محصولات که همیشه یک هدیه عالی سال نو برای شرکت ها هستند، باید اطلاعاتی در مورد تعداد، اندازه و برش ویژه ارائه شود.


اطلاعات مورد نیاز برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

 • اندازه
 • نوع کاغذ
 • وزن کاغذ
 • تعداد برگ
 • تعداد رنگ
 • شکل مخصوص برش، در صورت وجود
 • سایر لمینیت ها (لاک، فویل تذهیب، سوراخ کاری و غیره).

نکات مهم قبل از سفارش چاپ تقویم رومیزی

 • با در نظر داشتن قالب های از پیش طراحی شده برای چاپ، کاربران می توانند طرح خودرا به راحتی انتخاب نمایند و با ایجاد تغییرات سلیقه ای صفحات تقویم خودرا طراحی کنند.
 • مهمترین هدف از چاپ تقویم رومیزی این است که محصول که همیشه جلوی چشم مشتریان قرار گیرد، از طراحی ساده و شیکی نیز برخوردار باشد.
 • مهم است که لوگو و اطلاعات شرکت خود را در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی خودتان قرار دهید. به این ترتیب مشتریان شما می توانند هر زمان که بخواهند با شما تماس بگیرند.
 • اطمینان حاصل کنید که هنگام ساخت طرح خود از اندازه گیری های صحیح استفاده می کنید. از قالب آماده نیز میتوان برای استفاده از تقویم رومیزی به شما کمک بیشتری می‌کند.
 • شما می توانید با اعمال هر تغییری که تمایل دارید قالب تقویم خود را به طور خاص طراحی و سفارش دهید.
 • علاوه براین میتوان برای داشتن یک تقویم رومیزی اختصای طرحهای آماده ما را برای صفحات داخلی خود انتخاب کنید یا طرح دلخواه خودرا بسازید.

سفارش چاپ انواع تقویم اختصاصی


محصول تقویم رومیزی اختصاصی نشانه،عمدتا توسط شرکت‌ها و کسب وکارهای بزرگ وکوچک برای توزیع بین مشتریان و کارکنان به عنوان محصولات تبلیغاتی سفارش داده میشود. از آنجایی که تقویم رومیزی یک محصول مفید بوده است‌ اغلب توسط مشتریان و کارمندان استفاده می‌شود. پس دارای طراحی چشم‌گیر و کارایی بالا هستند که بیشتر مورد استفاده باشند. در شروع سال جدید، ما همچنان شاهد برندهایی خواهیم بود که تقویم های رومیزی اختصاصی ویژه شرکت خود را برای میزها خریداری می کنند. اگر می خواهید با محصولات تبلیغاتی ارزشی به برند خود اضافه کنید. می توانید بلافاصله با قیمت های بسیار مقرون به صرفه این محصول را نیز به هدایای تبلیغاتی خود اضافه کنید.
تقویم‌های رومیزی که اغلب برروی میزهای خانه‌ها و ادارات قرار می‌گیرند؛ به کسب‌وکارها این امکان رامی‌دهند تا خود را به مؤثرترین روش معرفی کنند. لوگو، اطلاعات تماس یاپیامهای ویژه ای که برروی آنها چاپ می‌شود برهویت کسب و کار تاکید میکند و درنهایت دردسترس مردم قرار می گیرد. دقیقاً اینجاست که چاپ تقویم رومیزی اختصاصی نقش مهمی پیدا می کند.
مجموعه تبلیغاتی نشانه باهدف معرفی هرچه بیشتر کسب وکار شما به جامعه هدف،به شما این امکان را میدهد که با انتخاب جزئیاتی مانند نوع، اندازه و کمیت محصول، طرح های موردنظر خودرا به سرعت و حرفه ای چاپ کنید. طرح هایی که هویت سازمانی کسب و کار شما را منعکس می کنند، از نظر ارتباط موثر و آگاهی از برند اهمیت زیادی دارند. نشانه با در نظر داشتن تمام نکات و ترفندهای تبلیغاتی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =